Fel meddelas till Per Eklöf, 070-2457579 eller info@pe-timing.se

ARRANGEMANG

2020
GTR Ultra Trail 50 31/10
GTR Ultra Trail 50 31/10 (Sträcktider)
Karlsängsloppet 1/10
Nora Marathon 21/3

2019
Sylvesterloppet 31/12
Lucialoppet 7/12
Långa Terräng-DM 5/10
Karlsängsloppet 3/10
Bergslagsleden Ultra 21/9
Bergslagsleden Ultra 21/9 (Sträcktider)
Norasjön Runt 14/9
51:an Loppet 1/9
Utmaningen 5/7
Lindesjönloppet 6/6
Fjugestaloppet 29/5
Nora Marathon 16/3

2018
Sylvesterloppet 31/12
Lucialoppet 8/12
Långa Terräng-DM 20/10
Karlsängsloppet 4/10
Anna-Loppet 30/9
Bergslagsleden Ultra 22/9
Bergslagsleden Ultra 22/9 (Sträcktider)
Norasjön Runt 8/9
Utmaningen 6/7
Lindesjönloppet 6/6
Fjugestaloppet 24/5
Linde-Rännet 24/3
Nora Marathon 17/3

2017
Sylvesterloppet 31/12
Lucialoppet 9/12
Karlsängsloppet 5/10
Karlsängsloppet för alla 5/10
Anna-Loppet 1/10
Norasjön Runt 9/9
Utmaningen 7/7
Terräng-DM 8/4
Nora Marathon 18/3

2016
Sylvesterloppet 31/12
Lucialoppet 10/12
Hostruset 8/10
Karlsängsloppet 6/10
Anna-Loppet 2/10
Norasjön Runt 10/9
Utmaningen 8/7
Viby Marathon 2/7
Lindesjönloppet 6/6
Nora Marathon 19/3

2015
Sylvesterloppet 31/12
Lucialoppet 12/12
Armada Run 14/10
Anna-Loppet 4/10
Karlsängsloppet 1/10
Norasjön Runt 12/9
Utmaningen 3/7

2014
Sylvesterloppet 31/12
Anna-Loppet 5/10
Karlsängsloppet 2/10
Norasjön Runt 13/9
Utmaningen 4/7

2013
Sylvesterloppet 31/12
Karlsängsloppet 3/10
Utmaningen 5/7

2012
Sylvesterloppet 31/12
Karlsängsloppet 4/10
Utmaningen 6/7

2011
Karlsängsloppet 6/10

2010
Karlsängsloppet 7/10

2009
Karlsängsloppet 1/10

2008
Karlsängsloppet 2/10

2007
Karlsängsloppet, återkomsten 6/10
Karlsängsloppet 4/10

ANNA-LOPPET 5/10 2014

Klasser
F11 (9)
F13 (1)
F15 (3)
F17 (0)
F7 (9)
F9 (10)
Kvinnor (12)
Motion (2)
Män (35)
P11 (3)
P13 (5)
P15 (3)
P17 (1)
P7 (11)
P9 (4)

Samlad resultatlista (108)


Startlista (Antal anmälda: 108)
ANNA-LOPPET 5/10 2014 - RESULTAT              [Resultatlista för utskrift]

F9
Pl. Namn Förening Tid Diff. Tempo
1 Angelina Mogren -05 Åsbro GoIF 00:03:16 00:00 -
2 Irma Värnqvist -05 KFUM Örebro 00:03:22 00:06 -
3 Lovisa Ekman -05 Skogshyddan 00:03:36 00:20 -
4 Fanny Eiremo -06 IFK Nora 00:03:38 00:22 -
5 Michaela Helander -05 Storådalens SK 00:03:45 00:29 -
6 Nicolina Persson -05 Nora 00:03:54 00:38 -
7 Miranda Karlsson -06 Storådalens SK 00:03:55 00:39 -
8 Tilda Åberg -06 Storådalens SK 00:04:25 01:09 -
- Beata Persson -06 Storådalens SK DNS - -
- Matilda Säldefjord -06 Storådalens SK DNS - -